Marina Tatil Köyü ve Artvin Sofrası Yeniden Hizmette

Artvin’in Özlediği Mekan Yeniden Hizmete Girdi

 

Artvin halkı tarafından özlenen mekanların başında gelen Marina Tatil Köyü ve Artvin Sofrası yeniden hizmete girdi. Artvin Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen ihale ile birlikte özelleştirilen Marina Tatil Köyü ve Artvin Sofrası yeni işletmecileri ile birlikte faaliyete geçti.

Artvin halkının vazgeçilmez mekanlarından biri olan ve Artvin Merkez’in girişindeki ilk mekanlardan biri olan Marina Tatil Köyü ve Artvin Sofrası yeni bir solukla hizmete girdi. Artvin Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ihalenin ardından özelleştirilerek yeni müstecirleri ile birlikte Artvin halkına yeniden merhaba diyen Marina Tatil Köyü ve Artvin Sofrası’ndabir çok yenilikte göze çarpacak. 125 Kişilik açık alan ve 150 kişilik de kapalı oturma alanı bulunan restoran bölümü olan Artvin Sofrası bölümünün yanı sıra 54 yatak kapasiteli Marina Tatil Köyü yeni hizmet anlayışı ile müşterilerini ağırlamaya yeniden başladı. Yeni müstecirleri ve yeni hizmet anlayışı ile Artvin halkına yeniden merhaba diyerek çalışmalarına başlayan Marina Tatil Köyü ve Artvin Sofrası’nın olmaz ise olmazı Açık Büfe Kahvaltı keyfi de yeniden başladı. Açık büfe kahvaltının yanı sıra çorba ikramları ile de kahvaltı keyfine renk katılırken, yakın bir zamanda açık büfe kahvaltının yanı sıra serpme ve köy kahvaltı çeşitleriyle de müşterilerinin damak tadlarına hitap edilecek. Zipline aktivitesinin yanı sıra okey, tavla gibi aktiviteleri ekleyen Artvin Sofrası bölümünde ek olarak olta balıkçılığı aktivitesi de eklenerek aktivite zenginliği kazandırıldı. Çocuk parkı ve oturma alanları ile birlikte hoşça vakit geçirme imkanına sahip olunacak mekanda doğum günü, nişan, sünnet gibi özel organizasyonlarının yanı sıra toplu yemek organizasyonlarına da imza atılacak. Şark köşesi ve özel sohbet oda bölümleri ile Artvin halkının değişilmez adreslerinden biri olmayı amaçlayan Marina Tatil Köyü ve Artvin Sofrası’nda aynı zamanda zengin mutfağı ile de fark oluşturulmaya çalışılacak. Et, tavuk ve ızgara çeşitleri ile zengin Artvin mutfağı örneklerinin sergileneceği Artvin Sofrası’nda sizlerde dostlarınızı ve sevdiklerinizi ağırlamak istiyorsanız 0466 2122114 nolu telefondan kolayca rezarvasyon yapabileceksiniz. Artvin dışından gelen misafirlerinizi doğal bir ortamda misafir etmek isteyenler için ise rezervasyon telefon numarası 0466 284 2090 nolu telefon numarası belirlendi.

Artvin halkının özlediği mekan Marina Tatil Köyü ve Artvin Sofrası kısa zamanda yeniden farkını gösterme hedefiyle yeniden yola çıkarken, bu alanda önemli bir alanı doldurmaya aday görünüyor.

Ç.P.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir