Maske Tükenince Kendi Maskesini Üretti

Artvin’de Modern Dikim Evi Sahibi Terzi Ayla Ergin maske tükenince Korona virüsünden korunmak amacıyla kendi maskesini üretti.

Eczanelerde maskenin kalmadığını ve maske satışının yüksek olduğunu fark eden Ayla Ergin, dikim evinde sürekli kullanılabilir maske yaptı.

Eczanelerdeki maskelerin bir kez kullanılmaya yönelik olduğunu  vurgulayan Ergin, “Eczanelerde maske kalmayınca ben de  kendi maskemi üretmeyi uygun gördüm.  Maskelerimiz ihtiyacı olan her vatandaşa 15 TL’ye satışa sunulmaktadır.İhtiyacı olan Organik bezden üretilen maskelerimiz  özel mermer şah kumaşından  pamuklu, pazen kumaştan yapılmış yıkanabilir, dezenfekte edilip tekrar kullanılabilinir şekildedir.“ dedi.

Birçok maske ürettiğini söyleyen Ergin, “İhtiyaç doğrultusunda daha çok maskeyi elbette memnuniyetle yapabilirim. Aynı zamanda ben Artvin Devlet Hastanesi’ndeki ilgililere yapmış olduğum maskeleri gösterdim. Hastane yetkililerinden de onay aldım. Yetkililer, çok güzel çalıştığımı ve maskelerimi çok beğendiklerini söylediler. Kısacası müşterilerimizin, maske almak isteyen herkesin gönlü rahat olsun. Maskelerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirler.” şeklinde ifadelerine yer verdi.

Sürekli kullanılabilir maske temin etmek isteyen herkes Eski Belediye Binası Aksakaloğlu İş Hanı Modern Dikim Evi Ayla Ergin’den maskelerini temin edebilir.

Ayrıca Kontrol Edin

Hopa TSO Ve Ardeşen TSO CHP Hopa İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti Hopa Ticaret ve Sanayi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir