Anasayfa / Anasayfa / Metin Kurt Kütüphanesi,Herkes İçin Kütüphane Değerlendirme Toplantısına Katıldı

Metin Kurt Kütüphanesi,Herkes İçin Kütüphane Değerlendirme Toplantısına Katıldı

Antalya’da Gerçekleştirilen “Herkes İçin Kütüphane” Projesi Değerlendirme Toplantısına Ardanuç Belediyesi Metin Kurt Kütüphanesi de Katıldı.

Ardanuç Belediyesi Metin Kurt Kütüphanesi’nin de katıldığı Hacettepe Teknokent Teknoloji Transfer Merkezi’nin Herkes İçin Kütüphane Projesi değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Hacettepe Teknokent Teknoloji Transfer Merkezi’nin Herkes İçin Kütüphane Projesi kapsamında 7 – 11 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Belek Sirene Golf Otelde değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Değerlendirme toplantısına Ardanuç Belediyesi Metin Kurt Kütüphanesi’nden de temsilci katıldı.

HİK projesi kapsamında kurulan bilgi ve öğrenme merkezlerinin buluştuğu toplantıda merkez temsilcileri sunumlar gerçekleştirildi. Bu kapsamda Ardanuç Belediyesi Metin Kurt Kütüphanesini temsilen toplantıda bulunan Murat Karaman, kütüphane ile ilgili fiziki koşullar, kullanılan teknolojik araç ve gereçler, HİK kapsamında gerçekleştirilen eğitimler, yenilikçi hizmet ve etkinlikler, medyada çıkan haberler gibi başlıklarda tanıtım sunumu gerçekleştirdi.

Toplantı sonunda, Herkes İçin Kütüphane Program Direktörü Prof. Dr. Mehmet Emin Küçük toplantıya katılım sağlayan ve çalışmalarını sürdüren belediyelere teşekkür etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir