Milli Eğitim Müdürü Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirdi

Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Eğitim Öğretim Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirdi

 

Eğitim Öğretim Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar başkanlığında; 8 ilçe milli eğitim müdürleri; il milli eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin katılımlarıyla Artvin Öğretmenevi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurulları ve Zümreleri konulu toplantıda, zümre toplantıları ve zümrelerden beklentiler, mesleki çalışmalar, yaz tatili ve ara tatillerde yapılacak faaliyetler, okulların fiziki durumları, okullardaki öğrenci-öğretmen sayıları, destek eğitim personelleri, taşımalı öğrenciler, sınıf, derslik, atölye, laboratuvar vb. eğitim ortamları, öğrenci pansiyonları, okul güvenliği için alınması gereken tedbirler/okul güvenliği toplantıları gibi konularda istişarelerde bulunuldu.

Acar: “Elimizdeki tüm imkânları kullanarak çocuklarımızın eğitim olanaklarını arttıracağız. Ara tatilleri, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz açısından en verimli şekilde değerlendirmeyi hedefliyoruz. İlimizde eğitim kalitesinin yükseltilmesi için en üst kademeden en alt kademeye kadar tüm eğitim paydaşlarımızla birlikte özveriliyle çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kaydetti.

Toplantı Strateji Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürü Ahmet Bürlükkara’ nın 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında ilimizde uygulanmaya başlanacak olan ATABARI Eğitim Projesiyle ilgili bilgilendirme ve istişare sunumuyla devam etti.

Ayrıca Kontrol Edin

Doğu Karadeniz Yeşil Kalsın, Dereler Çamur Akmasın

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, Artvin’in Arhavi ilçesinde bulunan Kamilet Vadisi’nde yapılan hidroelektrik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir