Anasayfa / Anasayfa / Milli Eğitim ve Ziraat Bankası Müdüründen AGC’ye ziyaret

Milli Eğitim ve Ziraat Bankası Müdüründen AGC’ye ziyaret

10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü kapsamına İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci ve Ziraat Bankası Artvin Şube Müdürü Hasan Kalyoncu, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  Zeki Alkan’ı Ziyaret etti.

İlk olarak ziyarette bulunan Kalyoncu, AGC Başkanı Zeki Alkan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet ederek, basın çalışanlarının 10 Ocak Dünya Gazeteciler Gününü kutladı.

Kalyoncu, basın çalışanlarının zor şartlar altında bir nevi kamu görevi yürüttüklerinin farkında olduklarının belirterek, “Artvin basının tüm zorluklara rağmen dişini tırnağına takarak, çalışıyor. Ben sizlerin huzurunda herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Kahveci Basın Çalışanlarını Unutmadı

Artvin’de milli eğitim camiasında yaptığı proje ve çalışmalarla taraflı tarafsız herkesin takdirini toplayan İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, gazeteciler gününde basın çalışanlarını ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Ziyarette gazetecilere milli eğitimin yürüttüğü projelere verdikleri destek için teşekkür ederek, yürütülen projeler hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.

İl genelinde en iyi şekilde eğitim çalışmasının sürdürülmesi için basınla da koordineli bir şekilde çalışmak istediklerini belirten Kahveci, “Eğitim, bu ülke için çok önemli. Bu ülkenin geleceği eğitimden geçiyor. Aydınlık yarınlar için iyi bir eğitim şart. Bizde bunun için elimizden geleni yapıyoruz .Sosyal Bilimler Lisesi bünyesinde gazetecilik bölümümüz var. Geleceğinin gazetecilerini burada yetiştiriyoruz. Basının ne kadar önemli olduğunun farkında olduğunu beliyoruz. Ben tüm gazetecilerin 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler günü kutluyorum” dedi.

Zeki Alkan’da Milli Eğitim Müdürünün yürüttüğü projeleri takdir ederek takip ettiklerini belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Ç.P.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir