Anasayfa / Anasayfa / Muhammet Ay için Arama Kurtarma Çalışmaları Sürüyor

Muhammet Ay için Arama Kurtarma Çalışmaları Sürüyor

Muratlı Baraj gölündeteknenin alabora olması sonucu kaybolan Muhammet Ay (50) için arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Borçka’da 10 Mart 2018 Cumartesi Günü Muratlı baraj gölünde teknenin alabora olması sonucu kaybolan Muhammet Ay (50) için başlatılan arama kurtarma çalışmaları sürüyor.

10 Mart 2018 Cumartesi Günü meydana gelen olayda, alabora olan tekneden yüzerek kıyıya çıkmayı başaran Ekrem Aydın’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, aynı teknede yer alan ve nehir suyunda kaybolan Muhammet Ay için arama kurtarma çalışmaları 10 Mart 2018 Cumartesi Gününden itibaren devam ediyor.

Olay günü AFAD ve itfaiye ekiplerinin yanı sıra, Hopa ilçesinden bölgeye sevk edilen 4 deniz polisi de tüple dalarak nehirde arama yapılmıştı. Çok sayıda bölge sakini ile jandarma ekipleri de nehir çevresinde arama çalışmalarına eşlik etti.  Öte yandan AFAD ve itfaiye ekiplerinin arama kurtarma çalışmalarının yanı sıra Ankara Jandarma Kurtarma dalgıç ekibininde bölgedearalıksız olarak arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Ç.P.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir