Anasayfa / Anasayfa / MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ÇORUH EDAŞ’A ZİYARET

MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ÇORUH EDAŞ’A ZİYARET

 

Artvin Muhtarlar Derneği Başkanı Cafer Azizağaoğlu ve Dernek Yöneticisi Ali Fuat Beyaz ÇORUH EDAŞ Artvin İl Müdürü Osman Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Çok olumlu ve samimi bir havada geçen ziyarette Artvin’in elektrik sorunları, yapılacak çalışmalar ve işbirliği konularının ele alındığı öğrenildi.

Ziyarette İl Müdürü Osman Aydın’a, verdikleri başarılı hizmetler için teşekkür eden Muhtarlar Derneği Başkanı Cafer Azizağaoğlu; ‘’Biz sizlerden ve Kurumunuzdan çok memnunuz. Başarılarınızın devamını diliyoruz. Birçok İlde ve özellikle köylerde yaşanan elektrik sorunlarının Artvin’de yaşanmaması İlimiz açısından memnuniyet verici bir durum.’’ şeklinde konuşmuştur.

ÇORUH EDAŞ İl Müdürü Osman Aydın’da yaptığı konuşmada,

‘’Artvin de elektrik hizmetlerinde, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti her geçen gün daha da artmaktadır. Vatandaşlarımızın kaliteli ve kesintisiz elektrik enerjisi kullanabilmeleri için gece gündüz kar kış demeden çalışıyoruz. Hizmet kalitemizi daha da ileriye taşıyabilmemiz için siz değerli Muhtarlarımızın desteğine ihtiyacımız var.’’ İfadelerini kullanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir