Murgul’da Yeni Göreve Başlayan Öğretmenlerle Toplantı Yapıldı

 

Murgul İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Tarafından  Yeni Göreve Başlayan Öğretmenlerle Toplantı Yapıldı.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem atanan Sözleşmeli öğretmenlerle toplantı yapıldı.

Kaymakamlık Makamında yapılan toplantıya İlçe Kaymakamı Mustafa Uğur Özerden, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Bülbül Ve göreve yeni başlayan öğretmenler katıldı.

Toplantıda genel tanışma yapıldıktan sonra, İlçe Kaymakamı öğretmenlere hayırlı olsun dileklerinde bulunarak öğretmenlik mesleğinin önemi, öğretmenlerin görev ve sonumlulukları, çevre ile olan ilişkileri, Murgul İlçesinin genel sosyolojik yapısı, okumanın önemi ve öğrencilere okuma konusunda iyi rehberlik yapılması, Murgul ilçesinde Eğitim ve Öğretimin ‘de başarının artırılması için proje üretmek, fikir üretmenin önemi üzerinde duruldu.

Öğretmenlerin ihtiyaçları soruldu isteklerinin çözüme kavuşturulacağını söyledi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Bülbül,  İlçemizde öğretmen kadrosunun tamamlandığını inşallah bundan sonraki süreçte yeni atanan öğretmenlerimizle birlikte daha başarılı ve kaliteli bir eğitim ve öğretim yapılacağına inandığını belirterek, öğretmenlerin kendilerini sürekli yenileyerek, yeni porje ve fikirler üreterek çalışmalarını istedi. Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu öğretmenlerin her yönüyle toplumda örnek insanlar olduğunu belirtti. Yeni göreve başlayan öğretmenlere hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Öğretmelerin ihtiyaçları alınarak toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Ayrıca Kontrol Edin

Artvin BİLGE Projesi Hızlı Başladı

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce BİLGE Projesi uygulama ve işleyiş konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya İl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir