Özel Öğrencilerin Basketbol Keyfi

Artvin’de Çoruh Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’ndeve Artvin Özel Eğitim İş Uygulama Merkez’indeeğitim gören özelöğrencileri ziyaret eden Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı öğrencilerle basketbol oynadı.

Türkiye Basketbol 2.Liginde mücadele eden Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı, birbinden anlamlı sosyal etkinliklere devam ediyor. Çoruh Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi ve Artvin Özel Eğitim İş Uygulama Merkez’inde eğitim gören özel öğrencileri ziyaret eden Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı öğrencilerle bir süre vakit geçirdikten sonra öğrencilerle birlikte basketbol oynadılar.

Bu anlamlı ziyarete Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Belediye Spor Kulüp Başkanı Zafer İnce, Artvin Belediyesi Basketbol Takımı Genel Menejeri Uğur Delikanlı, Artvin Belediyesi Basketbol takımı Teknik Direktör Şahin Ateşdağlı ve basketbolcular katıldı.

Takımın bu anlamlı etkinliğine katılan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’de öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti. Öğrenciler de Kocatepe’nin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ziyaret, öğrencilerle çekilen fotoğrafın ardından sona erdi.

Ç.P.

Ayrıca Kontrol Edin

BORÇKA BELEDİYE BAŞKANINDAN ODAMIZA ZİYARET

Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan CHP Borçka İlçe Başkanı Vehbi Yılmaz ile birlikte Odamızı ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir