Paşanın Meleklerinde Kadir Ayar dönemi

Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımında antrenör Sertan Sarpaş’la yolların ayrılmasının ardından hentbolun deneyimli isimlerinden Kadir Ayar’la anlaşıldı.

Ayar, Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın da katıldığı törenle imzayı attı. Kadir Ayar Artvin merkez Yenimahalle önceki dönem muhtarı Hasan Ayarın oğlu olan Kadir Ayar’ın Hentboldaki başarısından Artvinliler olarak gurur duyuyoruz

Bu sezon Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Lig’i, Türkiye Kupası ve Avrupa Hentbol Federasyonu(EHF) Kupası’nda mücadele eden Muratpaşa Belediyespor’da yeni antrenör belli oldu. Sertan Sarpaş’la yolların ayrılmasının ardından Paşanın Meleklerinde göreve getirilen isim hentbolun deneyimli isimlerinden Kadir Ayar oldu. Ayar, Muratpaşa Belediyespor Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Hentbol Şube Sorumlusu Özcan Yılmaz ve Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın da katıldığı törenle yeni takımıyla sözleşme imzaladı. İmza törenin ardından yaptığı açıklamada Ayar, “Güzel işler yapacağımıza, güzel hikayeler yazacağımıza inanıyorum. Sahada seyirciyle bütünleşeceğimiz günleri dört gözle bekliyoruz” dedi. Başkan Uysal ise “Muratpaşa Belediyespor’umuza, hentbol camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Bölgesel kalkınma için verimli toplantı oldu!

Artvin Tıbbi Aromatik Bitkilerini Araştırma Ve Geliştirme Derneği Başkanı Orman Bölge Müdürü Mimar Sinan Özkaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir