Anasayfa / Anasayfa / Peygamberimiz ve Gençlik Etkinliği

Peygamberimiz ve Gençlik Etkinliği

Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğü tarafından Peygamberimiz ve Gençlik Etkinliği gerçekleştirildi.

Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğünün düzenlemiş olduğu Mevlidi-i Nebi etkinlikleri kapsamında öğrencelere farkındalık oluşturmak için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğünce Peygamberimiz ve Gençlik isimli kitaplar alındı ve Ortaöğretimdeki öğrencilere hediye edildi.

Öğrencilerin kitabı okumaları, okuduktan sonra kitapla ilgili kim daha dikkatli okumuş adı altında bir sınav düzenlenerek, Sınavda başarılı olan öğrencilere hediyeler verildi.

Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından etkinliğe ilişkin yapılan açıklamada; “Kitabın ve hediyelerin alınması Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğü ile ortak yapılmıştır. 20 Aralık tarihinde yapılan sınava katılan öğrenciler arasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini, İlçe Kaymakamı Eyüp Kaykaç, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Alp ve ilçe Müftüsü İbrahim Hamarat okulları ziyaret ederekhediyeleri takdim ettiler. Desteklerinden dolayı İlçe Müftümüz İbrahim Hamarat ve müftülük personeline teşekkür ederiz.” Denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir