Saadet Partisi Artvin Belediye Başkan Adayı Gültekin Soydan, Çare Saadet’te Dedi

Adil Bir Belediyecilik İçin Saadet Partisi’ni Seçin

Saadet Partisi Artvin Belediye Başkan Adayı Gültekin Soydan, çarenin Saadet Partisi olduğunu belirterek bu seçimde Saadet Partisi’ne verilen oyların Saadet Partisi’nde kalacağını belirtti. Seçim öncesinde çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Saadet Partisi’nin Artvin Belediye Başkan adayı Gültekin Soydan, ‘Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim ve Yaşanılabilir Artvin İçin Oylarınızı Saadet Partisi’ne Verin’ sloganı ile seçim çalışmalarını yürütüyor. Artvin’de kapı kapı gezerek seçim broşürlerini Artvin halkına dağıtan Saadet Partisi Artvin Belediye Başkan adayı Gültekin Soydan, hedeflerini ve projelerini ve de nasıl bir belediye başkanı olacağını anlatıyor.

Projeleri hakkında açıklamalarda bulunan Gültekin Soydan, “İmar planlarında ve parselasyon yapılırken hakkaniyet ölçüsüne dikkat edilmeli. Nüfusun belirli alanlarda yoğunlaşmasının önüne geçilmeli. Her hizmette halkın kültür değerlerini göz önüne alarak yerel ve kültürel değerleri koruyup zenginleştireceğiz. Ulaşım yöntemi tek merkezli olmamalı, inşaat ve oturum konusunda her binada otopark mecburiyeti getirilecek. Kentin sorunlarını genel bütçeye yük getirerek değil kaynak bularak değiştirilecek. Çatışma yerine diyalog esas alan barış ve huzur siyasetini hakim kılacağız. Ahlakı ve manevi boyut açısından şehrin arsanın ve toprağın bir rant olarak değil Allah’ın bize bahşettiği bir kıymet ve bir emanet olarak takdir edilecek. Şehrin çeperlerinde ekolojik köyler oluşturulacak. Halkı yönetmek için değil halka hizmeti ibadet sayan bir anlayışı hakim kılacağız.

Yaşanılabilir Artvin İçin. Attığı adım sizi yol arkadaşlığına gönül birlikteliğine ve Artvin’in yeniden inşası için güç birlikteliğine davet ediyoruz. Şimdi yeni dönem diyoruz. Kapısını her zaman ve herkese açık tutacak bir başkan olacağım. İşin ehline verilmesi gerektiğine ve bu işin de ehli olduğumuza inanıyorum. Bize emanet edilen para, mülk, yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Partizanlık yapmayacağız. Yemiyeceğiz, yedirmeyeceğiz. Önce ahlak ve maneviyat öne çıkacak. Mesai saatine bakmaksızın gece gündüz çalışarak devlet millet kaynaşmasını öne çıkaracağız. İmar palanlarında hiç kimseye rant sağlamayacağız. Engelli ve yaşlı insanlarımızın hayatlarında kolaylık sağlayacağız. Yöre insanımızın belediye ile bütünleşmesini sağlayacağız” diye konuştu.

Saadet Partisinin seçim çalışmalarının arzulanan boyutta ilerlediğini belirten Belediye Başkan adayı Gültekin Soydan, bu seçimde hiçbir parti ile ittifak yapmadıklarına vurgu yaparak, Türkiye’nin Saadet Partisi’nde olduğunu sözlerine ekledi.

Saadet Partisi Artvin Belediye Başkan adayı Gültekin Soydan, seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürürken, 31 Mart’ta Artvin Halkının işi ehline vereceğine inanarak son ana kadar çalışmalarını sürdüreceğini de seçmene mesaj olarak iletti.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir