Sağlık Hepimiz için Denetimi Gerçekleştirildi

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında ülkemiz genelindeki tüm il ve ilçelerimizde eşzamanlı olarak “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganıyla bugüne kadarki en kapsamlı denetim gerçekleştirildi.


Kaymakamımız Sayın Kemal Balaban’ ın bizzat katıldığı denetimde, kendisine, İlçe Belediye Başkanı Hasan Çavuş, İlçe Jandarma Komutanı Erol Erkorkmaz ve İlçe Emniyet Amir V. Ahmet Kayaöz eşlik etti.


Gerçekleştirilen denetimde sosyal mesafe ve maske kullanımı hususlarında hassasiyet gösterilerek ilçemiz çarşı merkezinde bulunan alışveriş merkezleri, lokanta, kafe, kıraathane, berberler ve diğer iş yerleri kontrol edildi.


Kaymakam Kemal Balaban; “Covid-19 ile mücadele kapsamında toplumsal duyarlılığı artırma, toplumumuzun sağlığı ve güvenliği için denetimlerin bugüne özgü olmadığı, süreklilik arz edecek şekilde devam edeceğini” dile getirdi.

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir