Anasayfa / Anasayfa / Sarp Sınır Kapısı Modernizasyonu Yüzde 94 Oranında Tamamlandı

Sarp Sınır Kapısı Modernizasyonu Yüzde 94 Oranında Tamamlandı

Sarp Sınır Kapısı Modernizasyonu Yüzde 94 Oranında Tamamlandı

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri modernizasyonu yüzde 94 oranında tamamlanmış olan Sarp Sınır Kapısını ziyaret etti.

Meclis Başkanı Gökhan Bıyıklı, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Başkan Yardımcısı Okan Poyraz, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Arslan ve Meclis Üyesi Tolga Çakır’ ın yer aldığı heyet modernizasyon çalışmalarının sonuna gelinen Sarp Sınır Kapısına giderek saha incelemesi gerçekleştirildi.

GTİ Sarp Müdürü İbrahim Tombul’ u makamında ziyaret eden heyet öncelikli olarak hayırlı olsun temennilerini ifade ettiler.

GTİ Müdürü eşliğinde sahada inceleme yapan heyet Sarp Gümrük Müdürü Mehmet Keske ve Yardımcısı Erdem Tekcan, Sarp Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü Tahir Demir ve son olarak Sarp Mülki İdare Amiri Mehmet Kemal Akpınar’ ı makamlarında ziyaret etti.

Modernizasyonun son derece başarılı geçtiğini gözlemleyen ve süreç boyunca nakliyecinin ve diğer tüm vatandaşların rahat bir şekilde sınırdan geçebilmeleri için çaba sarf edildiğini istatistiksel olarak da görme fırsatı bulan heyet adına Başkan Akyürek emeği geçen tüm amir ve personele gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkürlerini iletti.

Olumlu ve verimli geçen inceleme sonrası yapılan değerlendirmede kapının şubat ayı gibi tamamen faaliyete geçmesinin ardından eksikler olup olmayacağı ile ilgili yeniden inceleme yapılacağı ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir