Şavşat Kaymakamı Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

Şavşat Kaymakamı Onur Özaydın Tepeköy ve Cevizli köylerini ziyaret etti.

Şavşat Kaymakamı Onur Özaydın,  Tepeköy köyünü ziyaret ederek, Köy Muhtarı ve köyde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.

 Köyde devam eden çalışmalar hakkında Köy Muhtarından bilgi aldı. Kaymakam Özaydın köyde yaşayan vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Kaymakam Özaydın daha sonra Tepeköy Köyü Tüzel kişiliğine ait olan Tepeköy Geleneksel Yaşam Kültürü Müzesini de ziyaret ederek müzeyi gezdi.

Kaymakam, Alternatif ve Eko Turizm anlamında Köy Muhtarı ve Köyde yaşayan vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu. Kaymakam Onur Özaydın, Köy Muhtarı ve Köyde yaşayan vatandaşlara misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek köyden ayrıldı.

Kaymakam Özaydın Cevizli köyü ve Tibet kilisesini ziyaret etti

Kaymakam Onur Özaydın, Şavşat’a bağlı Cevizli Köyünü ziyaret ederek, kazı çalışmalarına başlanan tarihi Tibet Kilisesinde, kazı yapan heyeti ile bir araya geldi. Devam eden Kazı çalışmaları hakkında kazı heyeti Başkanı Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Öğretim Üyesi Arkeolog/Sanat Tarihçisi Osman Aytekin’den bilgi aldı.

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir