Şavşat Kaymakamı Özaydın Kolları Sıvadı

Kaymakam Özaydın Köy ziyaretlerinin ilkini Üzümlü köyüne yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Şavşat’a gelerek göreve başlayan Şavşat Kaymakamı Onur Özaydın göreve hızlı başladı. Kaymakamlık koltuğuna oturarak hayırlı olsun ziyaretlerinde arta kalan zamanlarında önce SYDV ve ardından İlçe Asayiş toplantısına katılmıştı.

Kaymakam Özaydın bu defa da Köy ziyaretlerine başladı ve ilk ziyaretini de Üzümlü köyüne yaptı. Kaymakam Onur Özaydın beraberinde İlçe Jandarma Karakol Komutanı ile birlikte Üzümlü Köyünde yapımı tamamlanan köy Muhtarlığı binasının açılışını gerçekleştirdi.

Köy muhtarlığı binasının hizmete kazandırılmasından dolayı emeği geçenlere, Köy Muhtarına ve köyde yaşayan vatandaşlara teşekkür eden Kaymakam Özaydın, “Muhtarlık Binamızın Köy Muhtarımız ve Köyde yaşayan vatandaşlarımız için hayırlı hizmetlere vesile olmasını dilerim” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir