Anasayfa / Anasayfa / Şavşat Kaymakamına Veda Yemeği Düzenlendi

Şavşat Kaymakamına Veda Yemeği Düzenlendi

 

 

Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın’ın tayininin çıkması nedeniyle veda yemeği düzenlendi.

2018 yılı İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesinin Resmi Gazete’de yayımlanmasıyla birlikte, tayininin Muş İli Malazgirt İlçesine Çıkan İlçe Kaymakamı EmreYalçın adına büyük bir katılımla veda yemeği düzenlendi.

Yeni açılan Köylere Hizmet Götürme Birliği Efkar Tepesi İşletmesinde, öğle ve akşam verilen veda yemeklerine; Köy ve Mahalle Muhtarları, Kurum Amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri, İl Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, Basın olmak üzere birçok kişi katıldı.

Yemek sonrası yapılan duygusal konuşmaların ardından söz alan KaymakamYalçın, 1 yıldır görev yaptığı Şavşat İlçemizden övgüyle söz ederek; “Şavşat’a gelen ağlar, giden ağlar derler, hakikaten öyleymiş. Ben Şavşat’ta görev yaptığım için çok memnunum. Ayrılırken de çok buruk ayrılıyorum. Çalıştığım zaman süresince haklarınız geçtiyse hakkınızı helal edin, benden yana helal olsun” diyerek, katılımcılara teşekkür etti.

Teşekkür konuşmalarının ardından, hediyeler takdim edildi ve ardından da Ciba Müzik Grubunun eşliğinde havuz başında kokteyl verilerek program sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir