Şeflerden Veda Ziyareti

Şeflerden Veda Ziyareti

Artvin İl Müftüsü Kemal Uçkun, emekliye ayrılan Din Hizmetleri ve Eğitim Şefi Ertan Evran ve Personel Şefi Remzi Kemal Gümüş’ü makamında kabul etti.

Ertan Evran ve  Remzi Kemal Gümüş’le 3 yılı aşkın çalışma imkanı bulduğunu kaydeden İl Müftüsü Kemal Uçkun, “Birlikte çalıştığımız süreçte hizmetin en iyi şekilde yapılması için gayret gösterdiniz. Vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal etmenizi, istiyorum” dedi.

Emekliye ayrılan Artvin İl Müftülüğü Din Hizmetleri ve Eğitim Şefi Ertan Evran, Şavşat İlçe Müftülüğü Personel Şefi Remzi Kemal Gümüş İl Müftüsü Kemal Uçkun’a hizmetlerinden ve personeliyle olan iyi ilişkilerinden dolayı teşekkür ederek haklarını helal ettiklerini söylediler.

Ayrıca, Personel toplantısına katılan Personel Şefi Remzi Kemal Gümüş personelden helallik istedi. 20 Mart  1980 Tarihinde Artvin İl Müftülüğünde görev hayatına başlayan ve 15 Şubat 2017 tarihinde emekli olan Personel Şefi Remzi Kemal Gümüş aylık mutat personel toplantısına katılarak Personelle vedalaştı. Gümüş; “Görev hayatı boyunca kim olursa olsun ayırt etmediğini, görev bilinciyle hareket ederek bütün arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmaya ve görevimi hakkıyla yerine getirmeye çalıştım. Bilmeden kimseye haksızlık ettiysem veya üzdüysem özür diliyor ve hakkınızı helal etmenizi istiyorum” dedi.

İl Müftümüz Kemal Uçkun ise “örnek memur olarak birini gösterin deseler Remzi beyi gösteririm. Gerçekten görevini takip eden, çalışkan ve başarılı bir arkadaşımız Remzi bey’e bundan sonraki hayatın da sağlık ve her şeyin gönlünce olmasını diliyorum” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir