“Selamlaşmak”  Konulu Kısa Film Yarışması Ödül Töreni

Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Değerler Eğitimi Konusu “Selamlaşmak Konulu Kısa Film Yarışması” Ödül Töreni Gerçekleşti.

Kasım ayı değeri olan ” Selamlaşmak” konulu kısa film yarışmasının ödül töreni  Halitpaşa Konferans salonunda yapıldı.

Programa Yusufeli kaymakamıEyüp Kaykaç, İl Genel Meclis Üyesi Furkan Çakmak, İlçe HakimAhmet Ceylan, İlçe Milli Eğitim MüdürüAhmet Gürsel Avcı, Kurum Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okulların müdürleri, çok sayıda izleyici ve öğrenci katıldı.

Program Değerler Eğitimi Komisyonu Başkanı Esma Gülcan Ceylan´ın değerler eğitiminin önemini anlatan konuşmasıyla başladı.

Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce yapılan açıklamada, “Kaymakam Eyüp Kaykaç ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Gürsel Avcı´ ya desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.  15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu okul müdürü, öğretmen ve öğrencilerine de vermiş oldukları emeklerinden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Program 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı oratoryo, tiyatro gösterisi; Kısa Film Yarışmasında dereceye giren okulların videolarının gösterilmesi ve ödül töreni ile son buldu.

Ayrıca Kontrol Edin

Bölgesel kalkınma için verimli toplantı oldu!

Artvin Tıbbi Aromatik Bitkilerini Araştırma Ve Geliştirme Derneği Başkanı Orman Bölge Müdürü Mimar Sinan Özkaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir