Şevkat Eli Mağazası’ndan Yeni Doğan Bebekler İçin 41 Kere Maşallahlık Hediye

Artvin Belediyesi bünyesinde sosyal sorumluluk projeleri kapsamında kurulan Şevkat Eli Mağazası’ndan Artvin Devlet Hastanesi’nde yeni doğan bebekler için 41 parçalık yardım paketleri hazırladı. 41 Kere Maşallahlık hediye olarak nitelendirilen yeni doğan bebekler için hazırlanan hediye paketleri Artvin Devlet Hastanesi’nde il merkezi ve ilçelerden gelen tüm yeni doğumlara hediye edileceği belirtildi.

Şevkat Eli Mağazası tarafından hazırlanan 41 adet malzemenin bulunduğu ve yeni doğan bebeklerin ailelerine verilmek üzere hazırlanan paketler Artvin Devlet Hastanesi’ne teslim edilmeye başlandı. 41 adet malzemenin içerisinde bulunduğu paketler Artvin’deki yardımsever aileler tarafından Şevkat Eli Mağazası’na teslim edilen ürünler içerisinden oluşturulan ve yeni doğan bir bebeğin ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü karşılayacak nitelikteki malzemelerden oluşuyor. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepeaçıklamasında daha önceden Artvin Merkez’den Artvin Devlet Hastanesi’ne gelen yeni doğum yapan ailelere verilen hediye paketlerinin içerisinin daha da zenginleştirilmesi ile birlikte ilçelerden de gelen yeni doğan bebeklerin ailelerine teslim edileceğini söyledi. Başkan Kocatepe açıklamasında; “ Artvin’de yardımseverler ile yardıma muhtaç aileleri buluşturmak amacıyla bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında oluşturduğumuz Şevkat Eli Mağazamız bildiğiniz üzere Artvin Devlet Hastanesi’nde il merkezinden gelerek yeni doğum yapan annelerin ilk ihtiyaçlarını görmeleri için hediye paketlerimiz dağıtılıyordu. Şevkat Eli Mağazamıza Artvin’deki ve Artvin dışındaki yardımseverler tarafından verilen malzemelerin fazlalaşması ile birlikte bizim bu hediyemizden Artvin Merkez’in dışından gelen ailelerinde yararlanmasını arzuladık. Bu kapsamda mağazamız çalışanları tarafından 41 adet üründen oluşturulan paketler hazırlandı. Yeni doğan bir bebeğin hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydeki paketlerimizi bundan böyle Devlet Hastanemizde yeni doğum yapan il ve ilçelerden gelen ailelere hediye olarak sunulacaktır. Yardımseverlerimizden Allah Razı Olsun diyorum. Bizi biz yapan değerlerimizden biride yardımlaşmadır. Düşündük ki Artvin Devlet Hastane’mize il merkezi dışından gelmiş, hazırlık yapamamış, erken doğum yapmış ailelerin telaşını azaltacak ve onların sıkıntılarını bir nebze olsun giderecek düzeyde paketler hazırlayarak onlara destek olalım. Güzel bir çalışma olduğunu düşünüyoruz. Şevkat Eli Mağazamızda görevli arkadaşlarımıza ve yardımseverlerimize bir kere daha teşekkür ediyoruz. 41 Kere Maşallahlık Hediye olarak adlandırdığımız hediye paketlerimizi Artvin Devlet Hastanesi Yeni doğan ünitesine teslim etmeye başladık. Şimdiden yeni doğan çocuklarımıza hayırlı uğurlu olsun diyoruz” şeklinde konuştu.

Şevkat Eli Mağazası tarafından içerisinde 41 ürünün yer aldığı hediye paketleri büyük bir titizlikle hazırlandıktan sonra Artvin Devlet Hastanesi’nin Yeni doğan ünitesine teslim edildiği öğrenildi. 

Ayrıca Kontrol Edin

BORÇKA BELEDİYE BAŞKANINDAN ODAMIZA ZİYARET

Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan CHP Borçka İlçe Başkanı Vehbi Yılmaz ile birlikte Odamızı ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir