SGK İl Müdürü Derece,  Sosyal Güvenlik Haftası’ndaAGC’yi Ziyaret Etti

????????????????????????????????????

Sosyal Güvenlik (SGK) İl Müdürü Derece, Sosyal Güvenlik Haftası Kutlamaları  Kapsamında AGC’yi Ziyaret Etti

Sosyal Güvenlik (SGK) Haftası kutlamaları kapsamında İl Müdürü Kahraman Derece kurum çalışanları ile beraberArtvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Zeki Alkan’ı makamında ziyaret ettiler.

Toplumda ortak bir sosyal güvenlik bilincinin oluşturulmasına katkı sağlamak amacıyla her yıl 13- 19 Mayıs tarihleri arasında Sosyal Güvenlik Haftasının çeşitli etkinliklerle kutlandığını belirten İl Müdürü Derece, Müdürlüğün çalışmaları hakkında Alkan’a bilgi verdi.

Artvin basınından oldukça memnun olduklarını ifade eden İl Müdürü Derece, vatandaşa ulaşma noktasında basın mensuplarınınköprü görevinde olduğunu belirtti.Derece, “Basın mensuplarının çalışmalarımızı yakından takip etmeleri ve doğru bilgiyi anında vatandaşlarımıza ulaştırmaları bizim için çok önemli. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum ve teşekkür ediyorum.” dedi.

Derece, “Sosyal güvenlik kavramının bilinirliliğini arttırmak, vatandaşlarımızı hak ve yükümlülükler konusunda bilgilendirmek ve toplumun tüm kesiminde sosyal güvenlik bilinci oluşmasına katkı sağlamak amacıyla 13-19 Mayıs arası kutlanan Sosyal Güvenlik Haftamızın tüm paydaşlarımıza ve Kurum çalışanlarımıza hayırlı olması temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Alkan, Sosyal Güvenlik Haftasını kutlayarak, basın adına SGK’nın çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek ziyaretleri için İl Müdürü Derece’ye teşekkür etti.

Ziyaret toplu çekilen fotoğrafın ardından sona erdi.Ç.P.

Ayrıca Kontrol Edin

Doğu Karadeniz Yeşil Kalsın, Dereler Çamur Akmasın

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, Artvin’in Arhavi ilçesinde bulunan Kamilet Vadisi’nde yapılan hidroelektrik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir