Siz gelemiyorsanız biz geliriz

Gençlik liderleri ile gönüllü üyeler “Siz gelemiyorsanız biz geliriz” sloganıyla mahallelere giderek vatandaşlara hem spor yaptırdılar hem de eğlendirdiler.

Siz gelemiyorsanız biz geliriz

Gençlik liderleri ile gönüllü üyeler “Siz gelemiyorsanız biz geliriz” sloganıyla mahallelere giderek vatandaşlara hem spor yaptırdılar hem de eğlendirdiler.

Yusufeli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü pandemi döneminde vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.Görevli liderler ve gönüllü üyeler, pandemi sürecinde vatandaşların yanında olarak etkinliklerine bir yenisini daha ekliyorlar. Gençlik Merkezinde görevli gençlik liderleri ile gönüllü üyelerin bu sefer ki durakları ise mahalle aralarıydı. “Siz gelemiyorsanız biz geliriz” sloganıyla mahalle aralarında vatandaşlarla bir araya gelen görevli liderler ve gönüllü üyeler vatandaşların da yoğun katılımı ile voleybol, ip atlama, yakan top gibi etkinliklerle hem spor yaptıklar hem eğlendiler.

Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nde görevli gençlik liderleri ve gönüllü üyeleri ise, proje kapsamında minik öğrencilerin gönüllerine dokunmaya devam ettiklerini söylediler. Çocuklar, kendilerine unutulmaz bir gün yaşatan gençlik liderleri ile gönüllülerine teşekkür ettiler.

Ayrıca Kontrol Edin

Artvin TSO’dan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” Mesajı

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir