Sonunda Bal Ligindeyiz!

Artvin Çoruhspor Bölgesel Amatör Liginde

Artvin Çoruhspor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz: “Sonunda Bal Ligindeyiz! Tüm sezon boyunca bunun için mücadele ettik. İyi savaş verdik ve şampiyonluğa ulaştık. Taraftarımıza çok minnettarız” Dedi.

Artvin çoruhspor kulübü 2019-2020 Artvin Süper Amatör Ligini Şampiyon tamamlayarak Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden Arhavispor kulübünün Ligi tamamlamasını bekledi.

Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör Ligi kuralları gereği Artvin ilinde Bölgesel Amatör Ligde bir Takımımız mücadele edebiliyordu. Arhavispor şampiyon olamadığı taktirde, Artvin Çoruhspor ile Arhavispor arasında Play-of müsabakası oynanacaktı ve bu müsabakayı kazanan taraf bölgesel amatör Ligine devam edecekti.

Artvin ilini bölgesel amatör Liginde temsil eden Arhavispor Ligini Şampiyon olarak tamamlayarak Profesyonel lig olan Türkiye Futbol Fedarasyonu 3. Ligine yükseldi ve Tüm Artvin spor camiasını sevince boğdu, Arhavispor kulübünü tebrik ediyoruz. Artvin süper Amatör Ligini Şampiyon tamamlayan Artvin Çoruhspor Kulübü de Artvin ilini Deplasmanlı Bölgesel Amatör Liginde temsil etme hakkını kazandı.

Artvin Çoruhspor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz başta olmak üzere Yönetim kurulu üyeleri, Teknik Direktör Ahmet külük, sporcular ve tüm Artvin Çoruhspor kulübü camiasını Tebrik eder Bölgesel Amatör Ligde başarılar dileriz.

Ç.P.

Ayrıca Kontrol Edin

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden Başkan Elçin’e Ziyaret

Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i İstanbul Büyükşehir Belediyesi mahalli idareler koordinatörü Bülent Akköse ziyaret etti. Ziyarette, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir