Anasayfa / Anasayfa / Sporda Dostluğun Ve Kardeşliğin Adresi A.Hopaspor

Sporda Dostluğun Ve Kardeşliğin Adresi A.Hopaspor

Artvin Hopaspor Yönetiminden Arhavispor’a Başarı Mesajı

Artvin Hopa spor son yıllarda il genelinde sporun her branşında birlik ve dayanışmaya önem veren bir anlayışla çalışmalarına devam ediyor.

Artvin Hopaspor’un Türkiye’ye örnek olan taraftar kitlesi de takımlarını desteklemek için mesafe fark etmeksizin binlerce kişiyle yollara düşüp takımlarının başarısı için kenetlenmesi ülke genelinde takdir toplamıştı.

Artvin Hopaspor taraftar desteği ile yıllar sonra profesyonel lige yükselmesi ile kardeş ilçe Arhavi’nin takımının da BAL ligine yükselmesinde önemli bir rol oynadı.

Artvin Hopaspor Yönetim Kurulu yayınladığı bir mesaj ile kardeş ilçe Arhavispor’a BAL Liginde başarılar dilerken, yönetim ve taraftarı ile Arhavi spor karşılaşmalarına giderek kardeş takımı destekleyeceklerini açıkladılar.

Artvin Hopaspor yönetimi tarafından yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi “Kardeş ilçemizin kardeş takımı Arhavi sporumuzun 2018-2019 3.Grup Spor Toto BAL ligi fikstürü çekilmiş olup ilk hafta deplasmanda 1926 Bulancak spor ile karşılaşacaktır. Arhavi spor takımına yönetimine camiasına başarılar diliyoruz. Sezon sonu inşallah Artvin Hopa spor olarak biz 2. Lige, Arhavi sporumuz 3.lige çıkacaktır. Tüm ilçelerimizle hep birlikte daha güçlü olacağız”.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir