Sundura Mahallesi “Bilgilendirme Toplantısı” Gerçekleşti

Hopa Belediyesi Sundura Mahallesinde, mahalle halkının istek, öneri ve şikâyetlerini aktarıldığı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Katılım sağlayan mahalle sakinlerine Hopa Belediyesi’nin mevcut durumu, yapılan hizmetler ve devam eden projeler hakkında bilgi verildi.

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Başkan Yardımcısı Osman Akkaya , Belediye Meclis Üyeleri Nefise Yenigül, Fatma Bayrak, Enver Korzayve CHP İlçe Başkanı Adnan İSKENDER istek ve önerileri değerlendirdi.

Çözüm odaklı bilgi alış verişinin yapıldığı toplantıda Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi mahalle sakinlerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek şu konuşmayı gerçekleştirdi:

“Şeffaf belediyecilik anlayışımızla belediyenin mevcut durumunu göreve başladığımız ilk gün paylaştık. Hizmet beklediğiniz belediyenin tüm şartlarını bilmek sizin hakkınızdır. Sizlerin fikir ve önerileriyle, hep beraber belediyeyi yöneteceğiz. Hopa’yı Hopa halkıyla yöneteceğiz” diyerek sözlerini tamamlayan Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi Hopa halkına olan inancını bir kez daha vurguladı.

Paylaş

Ayrıca Kontrol Edin

Tahta Kızak Yarışları Renkli Görüntülere Sahne Oldu

600 yıllık geleneksel tahta kızak yarışları nefes kesti Artvin’in  “Sakin şehir” unvanlı Şavşat ilçesinde 7’inci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir