Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce 2019 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Artvin Tarım ve Orman İl Müdürlüğü 2019 yılı faaliyetlerinin değerlendirilmesi ve 2020 yılı hedeflerinin belirlenmesi amacıyla Yusufeli İlçesinde bir toplantı düzenlendi.

Toplantıya Yusufeli Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir, İl Müdürü Dursun Okur, İl Müdür Yardımcıları, Şube ve İlçe Müdürleri katılım sağladı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Yusufeli Kaymakamı Özdemir, toplantıya ev sahipliği yapmaktan memnun olduğunu belirterek, tarım ve hayvancılığın İlimiz ve Yusufeli İlçesi için önemli kazanç kaynağı olduğunu, İl Müdürlüğümüzün destekleri ile Yusufeli ilçesinde önemli projelere imza attıklarını ifade ederek, toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

Daha sonra toplantıya İl Müdürü Okur’un 2019 yılı değerlendirmesiyle devam edildi. Okur yaptığı değerlendirmede, 2019 yılında hedeflerini büyük oranda gerçekleştirdiklerini, önemli tarımsal projelere imza attıklarını,  bu konuda tüm personele göstermiş oldukları gayretten dolayı teşekkür ettiğini, ancak bazen yaptıkları çalışmalar esnasında bir takım sıkıntılarla da karşılaştıklarını ancak gösterdikleri ortak irade ile bu sorunları aştıklarını, 2020 yılında da aynı performansla çalışacaklarını ifade ederek, sözü İlçe ve Şube Müdürlerinebıraktı.

Şube ve İlçe Müdürlerinin 2019 yılı ile ilgili kısa sunumlarından sonra, 2020 yılı hedefleri ve mevcut sorunlar konuşularak toplantı sona erdi.

Ayrıca Kontrol Edin

Korona Virüs İle İlgili Hopalı Turizmciler Endişelerini Dile Getirdi

Laz Tour Kurucusu ve Türkiye Seyahat Acentaları Doğu KaradenizBölge Temsil Kurulu Üyesi Volkan İyiyazıcı “Sınırlarımızda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir