Anasayfa / Anasayfa / Ticaret Odasından Artvin Şoförler Odasına Ziyaret

Ticaret Odasından Artvin Şoförler Odasına Ziyaret

Artvin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı seçilen Şeref Öngüner ve yönetimine  ziyaretler devam ediyor. Son olarak yeni yönetimi, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.

Mazbatasını alan ve görevine başlayan Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanı Şeref Öngüner yönetimine ziyaretler devam ediyor.Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel ve yönetim kurulu üyeleri Öngüner ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Artvin Esnaf Odaları Başkanı Demirhan Elçin ve Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan’da eşlik etti.

Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel, yapılan seçimin ardından göreve gelen Başkan Öngüner’e görevlerinde başarılar dileyerek; “Artvin şoför esnafının sorunlarını en kısa zamanda çözeceğinize şüphemiz yok. Bu bağlamda odamıza ne görev düşerse yapmaya hazırız dedi. Eskiden olduğu gibi ilimi esnaflarının daha faydalı hizmet vermeleri için birlikte çalışmalarımı sürdürmeye hazırız” dedi.Özel, diyerek yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Öngüner; “Yönetim kurulu adına bu nazik ziyaretinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum en kısa zamanda iadeyi ziyarette bulanacağız” dedi.

Ziyaret karşılıklı sohbet ile devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir