Uluslararası Sosyal Araştırmalar Kongresi’ne HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’de katılarak bir sunum gerçekleştirdi.

Uluslararası Sosyal Araştırmalar Kongresi Düzenlendi

İndense Eğitim ve Dış Kaynak Hizmetleri Ltd. Şti, tarafından düzenlenen Uluslararası Sosyal Araştırmalar Kongresinde branşlarındabaşarı göstermiş akademisyenleri ve iş dünyasında başarılıolmuş yöneticileribir araya getirmesiyle adından bahsettirdi.

Amerika’nın saygın üniversitelerinin de destek verdiği kongrede onlarca akademisyen den oluşan Bilim ve Düzenleme kurullar kongrenin hatasız organize edilmesinde önemli rol aldılar. Kongre düzenleyicileri kongrenin amacını “Uluslararası Sosyal Araştırmalar Kongresi’nde nitelik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlamak hedeflenmektedir. Sempozyumda kabul edilen bildirilerin tam metinleri sempozyum kitabında yayınlanacaktır.

Kongremizde konu başlıkları olarakBankacılık, Bilim Felsefesi ve Yöntembilim, Coğrafya, Çevrebilim, Eğitim Bilimleri, Ekonomi, Felsefe, Finans, Girişimcilik ve Küçük İşletmeler, Hukuk, İletişim, İstatistik, Kamu Yönetimi, Kentleşme ve Çevre Sorunları, Lojistik, Maliye, Muhasebe, Pazarlama, Psikoloji, Sigortacılık, Sosyoloji, Spor, Töre Bilim ve Ahlaki Değerler, Turizm, Türk Kültürü, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Üretim, Yönetim Bilişim Sistemleri, Yönetim, Türk Dili ve Edebiyatı olarak belirlenmiştir.

Sempozyum bünyesinde Poster sunumlara yer verildi.

İstanbul Divan Oteli salonlarında 2 gün süren kongreye HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’de katılarak Deniz Taşımacılığı ve HOPAPORT’un ülkemiz ve bölgemiz Limancilik sektöründeki önemi konusunda bir sunum gerçekleştirdi.

Kongre sonunda bir değerlendirme yapan Genel Müdür Özer “Biz HOPAPORT olarakher alanda kendimizi tanıtmaya devam ediyoruz ve edeceğizde.Çünkü HOPAPORT bulunduğu coğrafi konumu ile önemli bir geçiş noktası üzerindedir. Türki Cumhuriyetlerle ticarette olsun, Uzakdoğu ülkeleri ileticarette olsun, İran ve Irak gibi ülkelerle ticarette olsun en rantabl değerlendirilecek liman Hopa Limanıdır. Alt yapısı,makine parkı ve tecrübeli personeli ile her türlü işin üstesinden gelebilecek olan HOPAPORT’un arkasında CİNER ve İMİKS gruplarının potansiyel gücü vardır. ÇABA ve MİSMAK gibi yaptıkları yüzlerce başarılı operasyonu alnının akıyla yerine getiren bu devasa Güç’ün buluşma ve transit aktarım noktası HOPAPORT’tur. İşte biz bu gücümüzü katıldığımız her toplantı-panel ve fuarda tanıtma ve anlatma gayreti içindeyiz.

Bugün burada düzenlenen Uluslararası Sosyal Araştırmalar Kongresinde kendimizi anlatma adına bir fırsat olmuştur. Uluslararası alanda çok sayıda Akademisyene de ve İş dünyasından katılan değerli konuklara da HOPAPORT’u anlatma fırsatı bulduğum için mutluyum. Verimli bir kongre olmuştur. Düzenleyenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir