Anasayfa / Anasayfa / VALİ DOĞANAY, ÇANAKKALE RUHUNU BAŞARIYLA YANSITAN EKİBİ KABUL ETTİ

VALİ DOĞANAY, ÇANAKKALE RUHUNU BAŞARIYLA YANSITAN EKİBİ KABUL ETTİ

 

Artvin Valisi Ömer Doğanay, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 102’inci yıldönümü etkinliklerinde sergiledikleri üstün performanslarından dolayı Artvin Sosyal Bilimler Lisesi idarecisi, öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul etti.

Artvin Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Bülent Süner, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni SevureDedeağaoğlu ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Belma Kahveci ile öğrenciler Sevda Gülen ile Murat Seçgin’i makamında kabul eden Vali Doğanay, etkinlikler kapsamında hazırladıkları programı çok beğendini belirterek, başarılı hazırlıkları ve sunumlarından dolayı kendilerini tebrik etti.

Vali Doğanay, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 102’inci yıldönümü etkinleri kapsamında Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi’nde Artvin Sosyal Bilimler Lisesi tarafından hazırlanan programına katıldı.

Programı sonuna kadar takip eden ve büyük bir beğeniyle izleyen Doğanay, Çanakkale ruhunun bu denli gerçeğe yakın bir şekilde yansıtılmasından duyduğu memnuniyetini dile getirerek, programı planlayan, hazırlayan ve sunan kişileri makamına davet ederek, her birini ayrı ayrı tebrik edip başarılı ve örnek sunumları ve gösterilerinden dolayı kutladı.

Doğanay,  bundan sonraki programlarında bu başarılı çalışmalarını devam ettirmeleri temennisinde bulundu.

Vali Doğanay, ayrıca Görsel Sanatlar Dersi Öğretmeni Belma Kahveci’nin hazırladığı “Çanakkale Şehitleri Fotoğraf Sergisi’ni” hazırlayan ekibi bir kez daha tebrik etti.

Ziyaretin sonunda öğrenciler,  Vali Doğanay’a “Çanakkale Şehitleri Fotoğraf Sergisi’nde” sergiledikleri fotoğraf tablosunu hediye etti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir