Anasayfa / Anasayfa / Vali Doğanay, Mülki İdare Amirleriyle Buluştu

Vali Doğanay, Mülki İdare Amirleriyle Buluştu

Artvin Valisi Ömer Doğanay, mülki idare amirleriyle “10 Ocak İdareciler Günü” nedeniyle bir araya geldi.

Vali Doğanay, Artvin Sofrasında Artvin’de görev yapan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar ile katıldığı yemekte, tüm mülki idare amirlerinin günlerini kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Her yıl 10 Ocak tarihinin “İdareciler Günü” olarak kutlandığını ve bu günde Mülki İdare Amirliği mesleğini yürütenlerle bir araya gelmeye çalıştığını belirten Vali Doğanay, Artvin’in idaresinde devlet adına fedakârca görev yapan meslektaşları ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Mülki idare amirlerinin ülkenin farklı yerlerinde vatana ve millete hizmet için görev yaptığını ifade ederek,” Kamu hizmetlerinin kalitesi idarecilerin gayretine ve başarısına bağlıdır. Mülki idare amiri olmak bir hak olduğu gibi belirli sorumlukları da beraberinde getirmektedir. Biz idareciler, görev yaptığı yere faydalı olabilmek için var gücüyle çalışan insanlarız. Dolayısıyla, yürüttüğümüz çalışmalarda temel hedefimiz insan olmalı. Bizler, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gayret ve şevkle çalışmalarımıza ve hizmetlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

Mülki İdare Amirleri adına konuşan Vali Yardımcısı  Arif Oltulu ise, Mülki İdare mesleğinin öneminden ve onurundan bahsederek, ’Artvin’de görev yapan ben ve meslektaşlarımız bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Sayın Valimiz önderliğinde azim ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz’ dedi.

Sohbet ortamında geçen yemekte, vali yardımcıları ve kaymakamlar da, Vali Doğanay’a teşekkür etti.

AVBM

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir