Anasayfa / Anasayfa / Vali Doğanay’dan, Artvin Hopaspor Taraftarına Büyük Jest

Vali Doğanay’dan, Artvin Hopaspor Taraftarına Büyük Jest

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Sivas’ta yapılacak Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL) Play Off 2. Kademe maçında Ağrı 1970 ile üst lige çıkma mücadelesi verecek olan Artvin Hopaspor’un taraftarlarına ulaşım desteği sağladı.

Vali Doğanay beraberindeki Hopa Kaymakamı Abdülrezzak Canpolat, Kemalpaşa Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, AK Parti Hopa Başkanı İlyas Güven, İl Encümenleri ile birlikte Artvin Hopaspor Kulübünü ziyaret ederek, kulüp yöneticileriyle bir süre görüştü.

Ziyaretten duydukları memnuniyetini dile getiren Hopaspor Kulübünün yöneticileri, kulübe verdiği manevi ve maddi destekten dolayı Vali Doğanay’a teşekkür etti.

Geçen hafta Malatya’da Fatsaspor’a 2-1 yenilerek 3. lige çıkma hayallerini hafta sonuna ertelediklerini belirten Murat Özçep, “ 3. lige çıkmak için son bir şansımız kaldı. Hafta sonu Sivas ilinde Ağrı 1960 sporla maçımız var. Geçen hafta Malatya ilinde oynanan maçı 7 bin 500 biletli taraftarımız takip etti. Kulübümüzün adı Artvin Hopaspor. Bu takım sadece Hopa’nın değildir. Artvin’indir, Güzel ilimizi temsil ediyoruz.” dedi.

Sivas ilinde oynanacak şampiyonluk maçına taraftarların yoğun ilgi gösterdiğini belirten Özçep, her ilçeden ikişer otobüsün kaymakamlıklar ve belediyeler tarafında sağlanması konusunda Vali Doğanay’dan yardım talebinde bulundu.

-Vali Doğanay, “Artvin Hopaspor 3. Ligi hak ediyor”

Vali Doğanay ise Hopa ilçesine karşı özel bir sevgisinin bulunduğunu belirterek, kulüp yöneticilerinin taraftarların Sivas iline ulaşımları konusunda gerekeni memnuniyetle yerine getireceğini söyledi.

Görev süresince Artvin Hopaspor’a her türlü desteği verdiğini belirten Doğanay, yıllardır özlemi çekilen 3. Lige çıkma hayallerinin Sivas ilinde gerçekleşeceğine yürekten inandığını söyledi.

Ziyarette, kulüp yöneticileri Vali Doğanay’a kulübün atkısını hediye etti.

AVBM

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir