Vali Doruk, Koronavirüs Tedbirleri Denetimlerine Gece de Devam Etti

Artvin Valisi Yılmaz Doruk, İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği “Koronavirüs Tedbirleri Denetimleri” genelgesi kapsamında gün içinde yaptığı denetimlerine gecede devam etti.

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik denetimler Artvin genelinde de bütün kurumlarımızın katılımıyla yapılmaya devam ediyor.

Vali Doruk, koronavirüs denetimleri kapsamında gün içinde bazı işyerinde sürdürdüğü denetimlerine gece de devam etti.

Şehrin en işlek alışveriş merkezi ile Çoruh Park’ta incelemelerde bulunan Vali Doruk, buralardaki vatandaşlara ve işyeri sahiplerine maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması için hatırlatmalarda bulundu.

Denetimlere aralıksız devam edeceklerini belirten Doruk, herkesin kurallara uymasıyla ancak salgının önlenebileceğini kaydetti.

Öte yandan koronavirüs tedbirlerine yönelik denetimler kapsamında gün boyu Artvin genelinde yapılan uygulamalar, ilgili kamu kurum ve kuruluş yetkilileri ve STK temsilcileri ile gerçekleştirilmişti.

Vali Doruk’un denetimlerine İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen’de eşlik etti.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir