Vali Doruk’tan Okul Ziyaretleri

 

Artvin Valisi Yılmaz Doruk, ,il merkezindeki bazı okullarda incelemelerde bulundu.

Doruk beraberindeki İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar ile birlikte kentte pazar günü başlayan ve özellikle ile merkezinde etkili olan kar yağışının öğrencilerin okula ulaşımında bir aksaklığa sebep olup olmadığını tespit etmek için Yenimahalle’de bulunan okulları ziyaret etti.

Yapılan incelemelerde, kar yağışının etkisi yerinde incelenerek okullardaki eğitim öğretimi aksatmayacak düzeyde olduğu tespit edildi.

Doruk, incelemeler sonrası Kazım Karabekir Anadolu Lisesi ve Ayhan Şahenk Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde sınıfları gezerek öğretmen ve öğrencilerle bir sohbet etti.

Vali Doruk öğretmenlerle yaptığı görüşmelerde, “ Bizler devletimizin bütün imkanlarını kullanarak değerli öğretmenlerimize ve kıymetli öğrencilerimize en iyi eğitim şartlarını sunmak için tüm birimlerimizle yoğun bir çaba içindeyiz, siz değerli öğretmenlerimizin de üstün gayretleriyle ilimizde eğitimin niteliğini en üst seviyelere çıkaracağız.” ifadelerine yer verdi.AVBM

Ayrıca Kontrol Edin

Doğu Karadeniz Yeşil Kalsın, Dereler Çamur Akmasın

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, Artvin’in Arhavi ilçesinde bulunan Kamilet Vadisi’nde yapılan hidroelektrik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir