VALİ YILMAZ DORUK’UN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Yaşamımıza sayısız güzellikler katan rahmet, huzur ve bereket mevsimi Ramazan ayını nihayete erdirirken yeni umutlarla bir Bayrama daha kavuşmanın heyecanı ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.

Sevgi, kardeşlik, muhabbet ve vuslatgünleri olan bayram günleri, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, milli ve manevi duygularımızı en üst seviyede hissetmemize vesile olan müstesna günlerdir.

Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan veküresel düzeyde hızlıca yayılarak tüm insanların sağlığını ciddi şekilde tehdit edecek seviyeye ulaşan yeni tip koronavirüs salgını, hayatımızın her alanında olduğu gibi örf ve adetlerimizin idrakinde de eski alışkanlıklarımızı bir kenara bırakarak yeni alışkanlıklar edinmemizi zorunlu kılmaktadır.

Bu çerçevede idrak edeceğimiz Ramazan Bayram’ında vatandaşlarımızın, salgınla mücadele kapsamında alınantüm tedbirlere uyması, süreci başarıyla yönetmemize büyük katkı sunacaktır.

Salgın sürecinin başından itibaren ilimizde aldığımız Hıfzıssıhha kararlarına büyük bir duyarlılık gösteren saygıdeğer Artvinli hemşehrilerime ayrıcateşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Bayramın, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın canlanmasına, birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenmesine vesile olması temennisiyle, sizleri muhabbetle selamlıyor,  Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.

Ayrıca Kontrol Edin

Doğu Karadeniz Yeşil Kalsın, Dereler Çamur Akmasın

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, Artvin’in Arhavi ilçesinde bulunan Kamilet Vadisi’nde yapılan hidroelektrik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir