Yeni Şavşat Kaymakamı Özaydın, Ayağının Tozuyla Halkla İç İçe

BAYRAM SARAYOĞLU

Şavşat Kaymakamı Onur Özaydın, göreve başladığı gün Şavşat ilçesinde Büşra Usta (27)- Çağrı Erdem (28) çiftinin düğün törenlerine katıldı.

Şavşat ilçesindeki bir salonda düzenlenen düğüne, son yayımlanan mülki idare amirleri kararnamesi ile Şavşat ilçesine ataması yapılan Şavşat Kaymakamı Onur Özaydın, İl Milli eğitim Müdürü Fahri Acar, PTT Artvin Başmüdürü Gönül Kocaman, Şavşat Meslek Yüksek Okulu Müdürü Şennan Aslan, İlçe Milli Eğitin Müdürü Erkan Evran, Gençlik Spor İlçe Müdürü Zeki Uzun, Yargıtay Başkanı Özel Kalem Müdürü Yücel Küçükaltun, Orman İşletme Müdürü Celal Yavuz Çakır, Sosyal Hizmetler Dayanışma Vakfı Müdürü Kandemir Dede, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cüneyt Kamacı, Belediye Meclis Üyeleri Ömer Ural ve Hafız Yılmaz, kurum müdürleri, okul müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, çiftin yakınları ve davetliler katıldı.

Kaymakam Onur Özaydın, Kaçkar TV ve Demirören Haber Ajansının başarılı ve özverili Muhabiri Nurbay Usta’yı mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

‘İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE HEP YANIN IZDA OLACAĞIM’ 

Kaymakam Özaydın, burada yaptığı konuşmada, Büşra Usta-Çağrı Erdem çiftine bir ömür boyu sağlık, başarı ve mutluluklar dileyerek çeşitli tavsiyelerde bulundu.

Özaydın, “Yeni göreve başladığım bu şirin ilçemizde bütün halkımızın iyi gününde, kötü gününde, düğününde, bayramlarda, cenazede, sağlıkta ve hastalıklarında hep yanında olacağım. Genç çiftlerimizi kutluyorum. Sizler uzun bir yola çıkıyorsunuz. Cenab-ı Allah yardımcınız olsun. Benimde kızım var. Kız babası olmakta çok önemli.İnşallah vatanını ve milletini seven,  kendisine, çevresine, mahallesine, köyüne, ilçesine, iline ve tüm insanlığa faydalı evlatlar yetiştirirsiniz. Sağlam bir milletin temeli sağlam bir ailedir. Eğer sağlam bir aileniz yoksa ne sağlam bir köyünüz vardır ne sağlam bir ilçeniz vardır ne bir iliniz nede ülkeniz vardır.”dedi.

Düğündeki vatandaşlarla da sıcak ve samimi bir ortamda sohbet eden Kaymakam Özaydın, “ Devletin kapıları bütün vatandaşlarımıza sonuna kadar açıktır.” diyerek düğünden ayrıldı.

Öte yandan koronavirüs tedbirleri kapsamında davetlilerin maske taktığı ve sosyal mesafe kuralına uydukları gözlendi.

Ayrıca Kontrol Edin

HOPAPORT’ta Eğitimler Ara Vermeden Devam Ediyor

HOPAPORT’ta ISO TSO 4500 Yönetim sistemlerine uyum sağlama eğitimlerine ara vermeden devam ediliyor. Son yıllarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir