Yeniden Refah Partisi Örgütlenmeye Devam Ediyor

Yeniden Refah Partisi Artvin İl Başkanlığı tarafından Kemalpaşa İlçe Başkanlığına atanan Onur Yazıcı’ya görev belgesi İl Başkanı Talip Sücü tarafından verildi.

Yeniden Refah Partisi Artvin İl Başkanlığı tarafından Kemalpaşa İlçe Başkanlığına atanan Onur Yazıcı’ya görev belgesi İl Başkanı Talip Sücü tarafından verildi.

İl Başkanı Talip Sücü, Kemalpaşa İlçe Başkanlığında düzenlenen bir etkinlikle belgeyi verirken yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Zeki çalışkan haksızlığa tahammülü olmayan haklının Yanında duran baskıdan ayrımcılıktan uzak insana insan olduğu için değer verilmesini isteyen ve bu uğurda mücadele eden Başkanımız Onur Yazıcı, Kemalpaşa ilçe halkına hayırlı olsun.

“Ne sağdayız ne solda hak yoldayız hak yolda”

Güçlü olanın haklı değil haklı olanın güçlü sayıldığı düzen için Yeniden Refah Partisidir. Üretim yapacağız,  Arabalar- uçaklar- telefonlar üreteceğiz. Dışa bağımlı olmaktan kurtulacağız bilim yolunda zirveye yürüyüp bayrağı burca asacağız.

Mustafa Kemal Atatürk yaşasaydı milli görüşçü olurdu,  çünkü onun ilkeleri kimseye mahkûm olmamak için fabrikalar açmak ve üretim yapmaktı. Bizde kimseye mahkûm olmamak için fabrikalar açıp üreteceğiz.

Artvin’de örgütlenme çalışmalarında her geçen gün önemli yol alıyoruz. Kemalpaşa’da partimizi iddialı bir noktaya taşıyacağına inandığımız Onur Başkana yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir