Yetenek Kapısındaki STM Jet Hızlandırma Programı Artvin Çoruh üniversitesi Yetenek Kapısındaki STM Jet Hızlandırma Programı Hakkında açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada; “Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi ve STM yeteneğe erişim ve girişimcilik faaliyetleri kapsamında “STM JET HIZLANDIRMA PROGRAMI” düzenlemektedir. Program, STM ve Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi iş birliğinde siber güvenlik alanında faaliyet gösteren startup ve girişimcilerin ticarileşme süreçlerine ivme kazandırmak amacıyla sağlanacak olan eğitim ve birebir mentorluk programıdır. Girişimci veya startup’ların ihtiyaçları ve eksiklikleri doğrultusunda; gelişme, büyüme, pazara giriş ve/veya yurt dışı pazarına erişim süreçlerine katkı sağlamak hedeflenmektedir. Eğitimler ve mentorluk 8 hafta sürecektir. Program öğrenci/mezunların başvurularına açıktır” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir