Yusufeli Belediye Başkanı Aytekin  ‘Yeni Yusufeli’ni Birlikte İnşa Ediyoruz’

Yusufeli Belediyesi, yeni Yusufeli yerleşim yerindeki çalışmaları canlı olarak yayınlıyor.

Yusufeli Belediyesi, yeni Yusufeli yerleşim yerini canlı olarak izlemek için Karadağ yoluna güneş enerjisiyle çalışan kamera kurdu.

İlçe halkının yeni yerleşim yerindeki çalışmaları canlı olarak takip etmeleri için kamere sistemi kurdukların ifade eden Başkan Aytekin, “Belediye olarak yeni ilçe kurulma sürecinin başından beri takipçisi ve içinde olduk. Yeni ilçenin kurulacağı alanın hemşerilerimiz tarafından merak edildiğini ve buraya yönelik kafalarda birçok sorunun olduğunu biliyoruz. Bu anlamda daha önceden mahalle mahalle olarak yeni ilçe yerine geziler düzenleyerek halkımızın kafasındaki endişeleri bir nebze olsun gidermeye çalıştık. Ancak yeni ilçe yerindeki inşaatlar ve inşaat sahasına girmenin tehlikeli ve işleyişi yavaşlatıcı etkisi nedeniyle devam eden süreçte yeni ilçe yerinde yürütülen çalışmaların bilinmesi amacıyla belediye olarak vatandaşlarımıza yeni bir hizmet sunuyoruz. Bu hizmet, Karadağ yoluna koyulan, internet bağlantısı belediye üzerinden alarak günün belirli saatlerinde canlı yayın yapan kamerayla halkımıza izleteceğiz. İlçe merkezi Muhtarlık binası üzerinde konan televizyonla yayınladığımız yeni ilçe yeri canlı bağlantısıyla ilçemizin gün gün takip etmesini amaçlıyoruz.” dedi.

Yusufeli belediyesi yeni ilçeyle ilgili süreçleri takip ederek doğru ve güvenilir bilgileri vatandaşlarımızla paylaşmaya devam edecek.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir