Yusufeli Belediyesi Gençlik Meclisi Kort Tenis Turnuvası Finalleri Yapıldı

Yusufeli Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen salon kort tenis turnuvası yapılan final maçlar ile sona erdi.

Yusufeli Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından başlatılan, Yıldızlar ve Yetişkinler olmak üzere 2 kategori ’den oluşan ve toplam 24 tenisçinin mücadele ettiği turnuva tek maç eleme usulü devam ederek Mehmet Sosanoğlu Kapalı Spor Salonunda yapılan final maçları ile sona erdi.

Pandemi dolayısıyla ertelenen final maçları öncesinde Yıldızlar Kategorisinde Murat Özer ve MevlütÇakal, Yetişkinler Kategorisinde ise Ramazan Çakal ve Murat Yalçın adlarını finale yazdırdı.

Yapılan final maçları sonrasında Yıldızlar Kategorisi’nde Murat Özer 1.,Mevlüt Çakal 2., Yetişkinler Kategorisi’nde ise Murat Yalçın 1., Ramazan Çakal 2. oldu.

Gençlik Meclisi olarak güzel işlere imza attıklarını söyleyen Meclis Başkan Çakal, ‘’ Bahar döneminde başlattığımız turnuvamıza pandemi dolayısıyla ara vermiştik. Bugün itibariyle final maçları ile turnuvayı tamamladık. 1. olan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Salgın süresince faaliyetlerimize ara vermek zorunda kaldık. Devletimizin açıkladığı pandemi kuralları ışığında faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bizlere daima destek veren Belediye Başkanımız Eyüp Aytekin’e yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Dereceye girenleri tebrik eden Belediye Başkanı Eyüp Aytekin,’’ Gençlik Meclisimiz tarafından organize edilen kort tenis turnuvası finallerine katıldık. Çekişmeli geçen maçlar sonrasında 1. olan sporcuları tebrik ediyorum. Yarışamaya katılarak renk katan tüm sporculara da teşekkür ediyorum. İnşallah pandemi sonrasında da farklı ve güzel aktiviteler ile gençlerimizi buluşturacağız.’’ dedi.

Dereceye giren sporculara madalyaları ve eşofman takımları, DHA Muhabiri Nusret Durur, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı İbrahim Alkan, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Toprak ve Belediye Başkanı Eyüp Aytekin tarafında takdim edildi.

Yusufeli Belediyesi Gençlik Meclisi ilçenin değişik yerlerine kedi ve köpekler için beslenme odakları yerleştirmişti. Beslenme odaklarının yem ve su ihtiyaçlarını Yusufeli Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri ile Yusufeli Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri takip ediyor.

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir