Anasayfa / Anasayfa / Yusufeli’nde “Vatanseverlik Konulu ” Ödül Töreni Yapıldı

Yusufeli’nde “Vatanseverlik Konulu ” Ödül Töreni Yapıldı

Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Mart ayı değeri olan ” Vatanseverlik” konulu değerler eğitimi ödül töreni yapıldı.

Halitpaşa Konferans salonunda yapılan programa Yusufeli  kaymakamı Eyüp Kaykaç, Garnizon Komutanı Ramazan Ünal,  İlçe Hakimi Ahmet Ceylan,  İl Genel Meclis Üyesi Furkan Çakmak, İl Genel Meclis Üyesi Ail Yiğit, Ak Parti İlçe Başkanı Abdülbaki Kayacan,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Alp, Kurum Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okulların  müdürleri, çok sayıda izleyici ve öğrenci katıldı.

Program Halitpaşa Ortaokulu öğrencilerinin “Vatanseverlik” konulu değerler eğitiminin önemini anlatan şiir ve mektupların okunmasıyla başladı.

Program  Halitpaşa Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı “Son Yoklama” adlı gölge tiyatro  oyunu ve dereceye giren okullarımızın  ödül töreni ile son buldu.

Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan ayazılı açımlamada;“Dereceye girerek ödül alan okullarımız Alanbaşı Bağlar İlkokulu/Ortaokulu, Çevreli Meydan İlkokulu ve Dereiçi İlkokulu olmuştur. Sayın Kaymakamımız Eyüp Kaykaç, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Alp ve Değerler Eğitimi Komisyonu Başkanı Esma Gülcan Ceylan ´a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Halitpaşa Ortaokulu okul müdürü, öğretmen ve öğrencilerine de vermiş oldukları emeklerinden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir