Anasayfa / Anasayfa / Zeki Yıldırım Sonsuzluğu Uğurlandı

Zeki Yıldırım Sonsuzluğu Uğurlandı

Artvin’in sevilen eşraflarından TEDAŞ emeklisi Zeki Yıldırım (72) hayata gözlerini yumdu.

Artvin önemli bir değerini daha kaybetti. Artvin TEDAŞ il müdürlüğünden emekli Zeki Yıldırım, uzun bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Hastalığına daha fazla dayanamayan Yıldırım 72 yaşında hayatın kaybetti. Artvin Devlet Hastanesi’nde hayata gözlerini yuman merhumun cenazesi öğlen namazına müteakip merkez camisinde kılındı.

Cenaze namazına Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Milli eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, Artvin Çoruh EDAŞ Artvin İl Müdürü Osman Aydın, Belediye Başkan Yardımcıları Erkan Yazan, Zafer İnce, Aydemir Akköy, Memur Sen İl Başkanı İbrahim İnce, Eğitim Sen Şube Başkanı Köksal Gümüş,Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Demirhan Elçin, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Cenaze namazının ardından merhum Beşağıl Köyüne defnedil. Akçiğer Kanseri nedeniyle hayatını kaybeden, Zeki Yıldırım evli ve Nurşah, Serpil, Devrim, Elif, Ebru isminde beş çocuk babasıydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir